ULD1H6R8MDD
MFR.Part #
ULD1H6R8MDD
JLCPCB Part #
C1592340
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 2mm 33.6mA@120Hz 50V 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS