LGU2W121MELY
MFR.Part #
LGU2W121MELY
JLCPCB Part #
C1602926
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 20mm 3000hrs@105℃ 450V 50mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS