ULD1H101MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD1H101MPD1TA
JLCPCB Part #
C1952644
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 189mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS