ULD1V101MPD1TA
MFR.Part #
ULD1V101MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165173
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 3.5mm 330mA@100kHz 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS