UKZ1H101MHM1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKZ1H101MHM1TO
JLCPCB Part #
C1582019
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 12.5mm 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS