UVP1J4R7MED1TD
MFR.Part #
UVP1J4R7MED1TD
JLCPCB Part #
C5112296
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 34mA@120Hz 4.7uF 6.3mm 63V ±20% Plugin,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS