UKL1V470MPD1TD
MFR.Part #
UKL1V470MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584869
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 35V 380mA@10kHz 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS