UKA1V101MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKA1V101MED1TD
JLCPCB Part #
C1585726
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12.5mm 150mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS