UTS1C101MDD1TD
MFR.Part #
UTS1C101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1594504
Description
-40℃~+105℃ 100uF 117mA@100kHz 16V 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS