LGY1C183MELZ50
MFR.Part #
LGY1C183MELZ50
JLCPCB Part #
C3722134
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 18000uF 22mm 3A@120Hz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS