LKS1J272MESY
MFR.Part #
LKS1J272MESY
JLCPCB Part #
C1602876
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.25A@120Hz 20mm 2700uF 35mm 63V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS