UKL1J470KPD
MFR.Part #
UKL1J470KPD
JLCPCB Part #
C1584852
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200mA@120Hz 47uF 5mm 63V ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS