UKL0J471KPD
MFR.Part #
UKL0J471KPD
JLCPCB Part #
C1580060
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 390mA@120Hz 470uF 5mm 6.3V ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS