UVR1C223MRD
MFR.Part #
UVR1C223MRD
JLCPCB Part #
C1579993
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 22000uF 22mm 4.83A@10kHz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS