UKL1J100KED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1J100KED
JLCPCB Part #
C1589770
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 63V 75mA@120Hz ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS