UXY1E782MHW
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UXY1E782MHW
JLCPCB Part #
C1588156
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 23mΩ@100kHz 25V 3000hrs@135℃ 31.5mm 5.38A@100kHz 7.5mm 7800uF ±20% Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS