EEU-EB1J100SB
MFR.Part #
EEU-EB1J100SB
JLCPCB Part #
C5114232
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12mm 30mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 5mm 63V ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS