UKL1A681MPD1TD
MFR.Part #
UKL1A681MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588903
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 5mm 600mA@120Hz 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS