UHV0J182MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV0J182MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165728
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.089A@120Hz 10mm 1800uF 30mΩ 5mm 6.3V 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS