UKL1A472MHD
MFR.Part #
UKL1A472MHD
JLCPCB Part #
C5111158
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.65A@120Hz 10V 16mm 2000hrs@85℃ 35.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS