LNC2W682MSEJ
MFR.Part #
LNC2W682MSEJ
JLCPCB Part #
C1498251
Package
Bolt,D90xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 31.8mm 38.5A@10kHz 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS