UKT1A472MHD
MFR.Part #
UKT1A472MHD
JLCPCB Part #
C5111328
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3A@120Hz 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 35.5mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS