UKL1A471KPD
MFR.Part #
UKL1A471KPD
JLCPCB Part #
C1579962
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 470uF 530mA@120Hz 5mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS