UPM2A181MHD6TN
MFR.Part #
UPM2A181MHD6TN
JLCPCB Part #
C1589189
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.24A@10kHz 100V 12.5mm 180uF 31.5mm 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% Plugin,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS