LNR1H333MSEN
MFR.Part #
LNR1H333MSEN
JLCPCB Part #
C1615790
Package
Bolt,D51xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 22mm 33000uF 5000hrs@85℃ 50V 51mm 73mm 8.05A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS