UHW2A391MHD6TN
MFR.Part #
UHW2A391MHD6TN
JLCPCB Part #
C1591426
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.215A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 390uF 40mΩ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS