UPM1C822MHD
MFR.Part #
UPM1C822MHD
JLCPCB Part #
C1590406
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 17mΩ 18mm 2.97A@120Hz 40mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS