UKW1V222MHD
MFR.Part #
UKW1V222MHD
JLCPCB Part #
C1669073
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS