UHW1V561MPD
MFR.Part #
UHW1V561MPD
JLCPCB Part #
C1581345
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.5A@100kHz 20mm 35V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS