UKT0J101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKT0J101MDD
JLCPCB Part #
C1581448
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11mm 2mm 5mm 6.3V 95mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS