LNC2W332MSEG
MFR.Part #
LNC2W332MSEG
JLCPCB Part #
C1669049
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 118mm 15.6A@120Hz 28.6mm 3300uF 450V 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS