UHW1C821MPD1TD
MFR.Part #
UHW1C821MPD1TD
JLCPCB Part #
C1952706
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 16V 5mm 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS