UPW0J222MHD1TO
MFR.Part #
UPW0J222MHD1TO
JLCPCB Part #
C1588809
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.655A@100kHz 12.5mm 20mm 2200uF 38mΩ 5mm 6.3V 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS