THA191M300AC1C
MFR.Part #
THA191M300AC1C
JLCPCB Part #
C2622046
Description
-55℃~+85℃ 1.53A@20kHz 10mm 190uF 300V 5000hrs@85℃ 530mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS