UHW0J222MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHW0J222MPD
JLCPCB Part #
C1585086
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.875A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 19mΩ 20mm 2200uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS