PEG127HA3180QT1
MFR.Part #
PEG127HA3180QT1
JLCPCB Part #
C1019876
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1600hrs@150℃ 180uF 20mm 25V 560mΩ@100Hz 840mA@100Hz 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS