UKW0J222MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW0J222MPD
JLCPCB Part #
C1596905
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 2200uF 5mm 6.3V 980mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS