RNU1H390MDN1PX
MFR.Part #
RNU1H390MDN1PX
JLCPCB Part #
C3275009
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 240mA@120Hz 25mΩ 3.5mm 39uF 50V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS