LNX2W102MSEFBB
MFR.Part #
LNX2W102MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615453
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 20000hrs@85℃ 22mm 450V 5.6A@10kHz 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS