UHV1E561MPD1TA
MFR.Part #
UHV1E561MPD1TA
JLCPCB Part #
C5111093
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 22mm 25V 3.5mm 560uF 6000hrs@105℃ 775mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS