LKS1J182MESZ
MFR.Part #
LKS1J182MESZ
JLCPCB Part #
C1602688
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 22mm 25mm 63V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS