UHV1E331MPD
MFR.Part #
UHV1E331MPD
JLCPCB Part #
C250869
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 330uF 59mΩ@100kHz 6000hrs@105℃ 8mm 990mA@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS