UHE1V152MHD
MFR.Part #
UHE1V152MHD
JLCPCB Part #
C1583771
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 2.304A@120Hz 20mΩ 35.5mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS