URZ2A3R3MDD1TA
MFR.Part #
URZ2A3R3MDD1TA
JLCPCB Part #
C1593547
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 3.3uF 50mA@10kHz 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS