LNU2H392MSEJBN
MFR.Part #
LNU2H392MSEJBN
JLCPCB Part #
C1617855
Package
Bolt,D90xL108mm
Description
-40℃~+105℃ 108mm 17.36A@10kHz 31.8mm 3900uF 5000hrs@105℃ 500V 90mm ±20% 螺栓,D90xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS