UHV1A392MHD1TO
MFR.Part #
UHV1A392MHD1TO
JLCPCB Part #
C1984779
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 14mΩ 2.393A@120Hz 3900uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS