UWG1H470MNL1GS
MFR.Part #
UWG1H470MNL1GS
JLCPCB Part #
C1952672
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 250mA@120Hz 47uF 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS