UCY2G150MPD
MFR.Part #
UCY2G150MPD
JLCPCB Part #
C729712
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 15uF 180mA@120Hz 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS