UHE1V272MHD6
MFR.Part #
UHE1V272MHD6
JLCPCB Part #
C1579916
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15mΩ 18mm 2700uF 3.336A@120Hz 31.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS