UVR0J220MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR0J220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584308
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 6.3V 65mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS